Zákaznická podpora > poruchy a odstávky

V Olbrachtově ulici v noci 5-6/12/2017 nešlo ÚT z důvodu již odstraněného úniku topného média z TK napojeného na VS Rabasova.

V Olbrachtově ulici v noci 5-6/12/2017 nešlo ústřední topení (ÚT) z důvodu odpoledního dne 5.12.2017 úplného úniku topného média z topného kanálu (TK) napojeného na výměníkovou stanici (VS) Rabasova.

(Zjišťujeme v jaké části TK k úniku dochází a přes zbývající neunikající část se pokusíme ÚT obnovit alespoň pro část ulice Olbrachtova. Na opravě poruchy budeme pracovat po její přesné lokalizaci, kdy upřesníme časový předpoklad obnovení ÚT v celé ulici.

Omlouváme se za vyplývající komplikace a přechodné snížení tepelného komfortu. Bližší informace obdržíte průběžně zde nebo na našem nepřetržitém dispečinku 725934325 , kam můžete ohlásit i případné podezření na přesnější místo úniku, čímž urychlíte opravu havárie.)

Na základě této výzvy jsme před půlnocí obdrželi oznámení od jednoho z napojených objektů, že jim sklep vytopilo rozpojené topení po pokusu krádeže měděných rozvodů. Po jeho opravě byl systém TK opět napuštěn a vytápění ještě během noci zcela obnoveno.

© 2011 4-Energetická, a. s. Powered by PubliX